Radomskie Centrum Rodziny wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców, otwiera swój Punkt Pobrań także w soboty. Dzięki temu osoby pracujące od poniedziałku do piątku, będą mogły wybrać się do Przychodni bez zmartwień o czas wolny!

Sobotni Punkt Pobrań Radomskiego Centrum Rodziny jest w pełni przystosowany do potrzeb zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wykwalifikowana kadra medyczna Przychodni zapewni bezpieczeństwo i wygodę nawet najmniejszym Pacjentom przychodzącym na pobranie materiału do badań.

Punkt Pobrań będzie czynny także w soboty, a godziny pracy Punktu Pobrań wyznaczone zostały na 08:00 – 13:00.

W ramach Punktu Pobrań, można wykonać wszystkie badania zawarte w usłudze Radomskiego Centrum Rodziny – także te, realizowane w ramach Pakietów Badań Przychodni.

Pakiet Serce – przeznaczony dla osób, które wykonują rutynową diagnostykę chorób sercowo-naczyniowych.

Pakiet Tarczyca – przeznaczony dla osób, które po raz pierwszy wykonują badania tarczycy, lub w związku ze stanem zdrowia muszą ją okresowo kontrolować.

Pakiet Tarczyca Plus – przeznaczony dla osób, u których podejrzewa się choroby autoimmunologiczne tarczycy tj. Hashimoto, lub którą zdiagnozowano w rodzinie Pacjenta. Pakiet skierowany jest także dla kobiet mających problem z zajściem w ciąże.

Pakiet Wątroba – przeznaczony dla osób, które potrzebują informacji dotyczącej ewentualnego uszkodzenia komórek wątrobowych i które chcą ocenić funkcję metaboliczną i wydzielniczą wątroby.

Pakiet Wątroba Plus – przeznaczony dla osób, które poza określeniem uszkodzeń i oceny funkcjonowania wątroby, chcą określić stan chorobowy wątroby typu B (WZW typu B, żółtaczka zakaźna) i C (WZW typu C)

Pakiet Hormony – przeznaczony jest dla kobiet miesiączkujących, w okresie reprodukcyjnym, które obserwują u siebie zaburzenia cyklu menstruacyjnego w postaci braku regularnych miesiączek.

Pakiet Hormony Plus – jest to pakiet badań hormonalnych rozszerzony, który rozszerza diagnostykę w zakresie gospodarki hormonalnej. W połączeniu z podstawowym Pakietem Hormony, tworzy pełen obraz aktywności i równowagi w zakresie hormonów płciowych.

Pakiet Dieta – przeznaczony dla osób, które wybierają się do dietetyka i zawiera podstawowe badania obrazujące aktualny stan organizmu przed zastosowaniem odpowiedniej diety.

Pakiet Zdrowie – przeznaczony jest dla osób zdrowych, które chcą profilaktycznie kontrolować swój stan zdrowia, a także dla pacjentów monitorujących leczenie.

Pakiet Dziecko – przeznaczony do monitorowania stanu zdrowia małych dzieci (stanu zapalnego, warunków rozwoju układu kostnego, potencjalnego zakażenia pasożytami oraz alergii).

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 48 377 90 20 (wew. 2) lub też osobiście w Radomskie Centrum Rodziny przy ul. Jerzego Radomskiego 5, a także TUTAJ.