Radomskie Centrum Rodziny wprowadza nowe zniżki dla Pacjentów realizujących badania komercyjnie – pakiety badań!

W ramach nich, każdy Pacjent leczący się w Radomskim Centrum Rodziny, może zakupić badania po obniżonej cenie nawet do 30%!

Wśród realizowanych pakietów znalazły się:

Pakiet Serce – przeznaczony dla osób, które wykonują rutynową diagnostykę chorób sercowo-naczyniowych.

Pakiet Tarczyca – przeznaczony dla osób, które po raz pierwszy wykonują badania tarczycy, lub w związku ze stanem zdrowia muszą ją okresowo kontrolować.

Pakiet Tarczyca Plus – przeznaczony dla osób, u których podejrzewa się choroby autoimmunologiczne tarczycy tj. Hashimoto, lub którą zdiagnozowano w rodzinie Pacjenta. Pakiet skierowany jest także dla kobiet mających problem z zajściem w ciąże.

Pakiet Wątroba – przeznaczony dla osób, które potrzebują informacji dotyczącej ewentualnego uszkodzenia komórek wątrobowych i które chcą ocenić funkcję metaboliczną i wydzielniczą wątroby.

Pakiet Wątroba Plus – przeznaczony dla osób, które poza określeniem uszkodzeń i oceny funkcjonowania wątroby, chcą określić stan chorobowy wątroby typu B (WZW typu B, żółtaczka zakaźna) i C (WZW typu C)

Pakiet Hormony – przeznaczony jest dla kobiet miesiączkujących, w okresie reprodukcyjnym, które obserwują u siebie zaburzenia cyklu menstruacyjnego w postaci braku regularnych miesiączek.

Pakiet Hormony Plus – jest to pakiet badań hormonalnych rozszerzony, który rozszerza diagnostykę w zakresie gospodarki hormonalnej. W połączeniu z podstawowym Pakietem Hormony, tworzy pełen obraz aktywności i równowagi w zakresie hormonów płciowych.

Pakiet Dieta – przeznaczony dla osób, które wybierają się do dietetyka i zawiera podstawowe badania obrazujące aktualny stan organizmu przed zastosowaniem odpowiedniej diety.

Pakiet Zdrowie – przeznaczony jest dla osób zdrowych, które chcą profilaktycznie kontrolować swój stan zdrowia, a także dla pacjentów monitorujących leczenie.

Pakiet Dziecko – przeznaczony do monitorowania stanu zdrowia małych dzieci (stanu zapalnego, warunków rozwoju układu kostnego, potencjalnego zakażenia pasożytami oraz alergii).

Każdy z wprowadzonych pakietów jest tańszy względem sumy pojedynczych badań, a zniżka może wynieść nawet do 30% ceny – jest to najniższa cena względem ostatnich 30 dni.

Do każdego pakietu, Pacjent może dokupić dodatkowe badania – także po obniżonej o 10% względem osobnych badań cenie.

Lista badań kwalifikujących się do promocji, znajdą Państwo tutaj:

https://rcrradom.pl/wp-content/uploads/2024/02/Lista-badan-objetych-10-procentowa-znizka-przy-zakupie-Pakietu-Badan.pdf

Po szczegóły odsyłamy Państwa do naszego cennika tutaj:

Cennik